Infoagenda Published on octombrie 19th, 2015 | by Marius 0 PAS ÎN DOI, cu Irina Panțiru și Gheorghe Miron. Pictură, la Galați PAS ÎN DOI pictură – grafică 23 octrombrie – 15 noiembrie 2015 Irina PANȚIRU & Gheorghe MIRON Muzeul de Artă Vizuală Galați Vernisaj: joi, 23 octombrie 2015, ora 19 Tags: Gheorghe Miron, Irina Panțiru, Muzeul de artă vizuală din Galaţi, Pas în doi About the Author Marius Related Posts Ana-Maria Cocoș, Din dragoste pentru frumos → Gheorghe Miron → Baroc – Futurism, expoziție eveniment la Galați → Bienala Națională de Artă „Camil Ressu” se pregătește la Galați →